aboutus

Profil firmy

Nasza firma znajduje się w domu siatki drucianej, Anping County, Hebei PR China. Powstała w 1989 roku, ma dziesięcioletnie doświadczenie, a także posiada trzy rodzaje, szesnaście odmian produktu. Przez lata rozwoju, jego łączne aktywa trwałe sięgnęły 10 milionów, a liczba pracowników ma osiągnąć 78 lat. Firma posiada wszelkiego rodzaju druty i siatki druciane. Wprowadzenie do produktów: produkt stosowany szeroko w przemyśle chemicznym, naftowym, do przędzenia i tkania, medycynie, budownictwie, lotnictwie, lotach kosmicznych, autostradach, drogach, ochronie roślin, hodowli wodorostów, maszynach metalurgicznych itp. Produkcja drutu, w tym drut ocynkowany, drut do przeciągania, wszelkiego rodzaju druty budowlane. Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju siatek drucianych. Główne produkty: ochrona ogrodzenia z siatki na kolej, droga, lotnisko, więzienie itp., ogrodzenie z ogniwa łańcucha, spawana siatka druciana, ochrona wszelkiego rodzaju maszyn, skrzynia gabionowa, sześciokątna siatka druciana, rasa, plastikowa zwykła siatka druciana (rasa, klatka kurczaka , odlew rybny itp.), Siatka karbowana, siatka druciana z kwadratowymi otworami, siatka druciana z mosiądzu, siatka druciana z brązu fosforowego, stalowa siatka aluminiowa, itp. Maszyna tkacka z karbowanej siatki, cięcie drutu zwykłego, maszyna do ciągnienia drutu, spawana maszyna , Świetna elektryczna maszyna spawana itp.

Historia

Anping Tailong Wire Mesh Products Co., Ltd.

Anping Tailong Wire Mesh Products Co., Ltd.

Nasza firma znajduje się w domu siatki drucianej, Anping County, Hebei PR China.Powstała w 1989 roku, ma dziesięcioletnie doświadczenie, a także posiada trzy rodzaje, szesnaście odmian produktu.

Przez lata rozwoju, jego łączne aktywa trwałe sięgnęły 10 milionów, a liczba pracowników ma osiągnąć 78 lat. Firma posiada wszelkiego rodzaju druty i siatki druciane.

Po ponad trzydziestu latach rozwoju i innowacji, z zaawansowanymi w kraju 66 zestawami sprzętu do cięcia, spawania, tkania, powlekania i formowania, 5 starszych inżynierów i 138 doskonałych pracowników.Firma Tailong stała się przedsiębiorstwem integrującym produkcję z badaniami i rozwojem metalowej siatki, perforowanej blachy, metalowej siatki spawanej i drobno przetworzonych produktów z siatki.Wszystkie produkty sprzedają się dobrze w całym kraju i są eksportowane na rynki zagraniczne w USA, Niemczech, Francji, Korei Południowej i Afryce.

 

 

 

 

 

 

 

Usługa

Tailong utrzymuje „najwyższy poziom lntegrity, jakość na pierwszym miejscu” jako filozofię zarządzania oraz zasadę „współpracy, korzyści dla wszystkich i obopólnych korzyści”, aby współpracować z przyjaciółmi na całym świecie dzięki doskonałym produktom i doskonałej obsłudze posprzedażnej.

Nasz zespół

Posiadamy 66 zaawansowanych w kraju zestawów urządzeń do cięcia, spawania, tkania, powlekania i formowania, 5 starszych inżynierów i 138 doskonałych pracowników.Firma Tailong stała się przedsiębiorstwem integrującym produkcję z badaniami i rozwojem metalowej siatki tkanej, perforowanej blachy metalowej, metalowej siatki spawanej i drobno przetworzonych produktów siatkowych.Wszystkie produkty sprzedają się dobrze w całym kraju i są eksportowane na rynki zagraniczne w USA, Niemczech, Francji, Korei Południowej i Afryce.

 

Anping Tailong Wire Mesh Products Co., Ltd.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mrs. Marry Zhang
Tel : 15833285988
Pozostało znaków(20/3000)